ORTOPEDICKÉ VLOŽKY AETREX

UPRAVITELNÉ NA MÍRU

 

  • Ortopedické vložky Aetrex, jsou doporučované lékaři a podiatry po celém světě. Vložky jsou dodávané v celé řadě variant tak, aby co nejlépe vyhovovaly právě vašemu typu chodidla a mohli jste je použít v různých druzích obuvi (sportovní, volnočasová, společenská). Aktivně pracují s chodidlem od paty až po zánártní oblast. Pozvolna napravují postavení paty a chrání bříško chodidla. Vložky Aetrex již používají miliony zákazníků na 4 kontinentech.

JAK NEJLÉPE VYBRAT SPRÁVNOU ORTOPEDICKOU VLOŽKU?

 

 

01

Najděte nejbližší obchod s přístrojem iSTEP a rezervujte si termín vyšetření

02

Nechte si změřit svá chodidla proškoleným personálem

  • Poznejte základní charakteristiky vašeho chodidla – typ klenby, přesné rozměry a rozložení tělesné hmotnosti na plochu chodidla.

03

Po změření si můžete okamžitě vyzkoušet ortopedickou vložku Aetrex upravenou na míru přímo do vaší obuvi

  • Po provedení skenu chodidel pro vás přístroj iSTEP vybere tu nejvhodnější vložku, kterou si můžete okamžitě na místě vyzkoušet.

POHODLÍ VE VŠECH TYPECH OBUVI

 

 

Pro běžce a lidi s aktivním životním stylem

  • Při běhu se zatížení chodidel až ztrojnásobuje. Ortopedické vložky Aetrex účinně chrání každý sval, kost i kloubní spojení vašich nohou. Jejich nošením předcházíte svalovým zraněním stejně jako problémům s kyčlemi a páteří.

Pro ty, kteří tráví většinu času na nohou

  • Průměrný člověk udělá 8 – 10 000 kroků každý den. Únava, bolest a otlaky chodidel jsou více než běžné. Ani jeden z těchto jevů však není normální a nelze je ignorovat. Ortopedické vložky Aetrex uleví od bolesti, sníží zatížení pohybového aparátu a zlepší biomechaniku pohybu.

Pro těhotné

  • Přílišná pronace a otoky nohou jsou velmi častými jevy v průběhu těhotenství. Pečlivým výběrem vhodné vložky aktivně přizpůsobíte prostředí ve své obuvi na míru vašim chodidlům, čímž uvedené jevy zmírníte nebo jim dokonce zcela zamezíte.

RYCHLÉ, JEDNODUCHÉ A PRAKTICKÉ

 

 

Rozumná cena a žádné čekání

  • Ortopedické vložky na míru stojí obvykle dvojnásobek ceny vložek Aetrex, přičemž často postrádají řadu užitečných vlastností a jejich výroba trvá týdny.

Proč měnit boty, když stačí měnit vložky?

  • Vložky na rozdíl od bot nepodléhají módním vlivům. Můžete je libovolně měnit podle obuvi, kterou zrovna potřebujete mít na sobě.

Přizpůsobte si obuv na míru

  • Ortopedické vložky Aetrex berou v úvahu veškeré podstatné biomechanické vlastnosti vašeho chodidla. Z každé sériově vyráběné boty udělají botu na míru právě pro vás.

PROČ ZVOLIT PRÁVĚ ORTOPEDICKÉ VLOŽKY AETREX?

 

 

Více než
5 000
prodejních míst
po celém světě

 1 000 000

prodaných vložek ročně

 > 240 000

spokojených zákazníků

Chodilo má 26 kostí, 33 kloubů nebo spojení, 19 svalů. Více než čtvrtina kostí v lidském těle se nachází v chodidle

3 ze 4

dospělých lidí trpí problémy s chodidly

x10!

Nošení vysokého podpatku zvyšuje tlak na určitá místa chodidla až 10 krát!

3 druhy klenby

nízká, střední, vysoká. Každá z nich potřebuje odlišnou péči

Průměrný člověk ujde za život až 180 000 km – obejde zeměkouli až 4 krát!